עיצוב בתים פרטיים – איך נעשה זאת ?

עיצוב בתים פרטיים הוא משימה לא קלה

 

כאשר מתכננים עיצוב בתים פרטיים, וילות ודירות מגורים השימוש במעצבת פנים מומלצת ומנוסה אולי נראה יקר על הנייר, אך למעשה בפועל מתחיל ממקום נמוך הרבה יותר, ובנוסף יכול לחסוך כסף וכאבי ראש בטווח הארוך.

עיצוב ברמה גבוהה עדיין יכול להתבצע בהתאם לתקציב שלכם, בלי להוציא משכנתא שנייה.

ליווי פרויקט עיצוב פנים מתבצע מתחילת הפרויקט ועד סיומו, והלקוח מעורב בכל הפרטים החשובים של התהליך.

עיצוב בית מודרני נעשה תוך שימוש בחומרים טבעיים וקווים נקיים, כמו שילובים של עץ אבן ולבנים חשופות כאשר מושקעת חשיבה רבה בתכנון סביב מרכז הבית- החלונות, ובניית תאורה מחופה נקייה ומודרנית על פני נברשות וינטג' משתלשלות.

 

כיצד אני נכנסת לתמונה?

 

התכנון והעיצוב של בתים פרטיים בסטודיו שלי מתבצע תוך תעדוף של הערך "בית שחיים בו" הזה כמו גם מתן דגש על ניצול נכון ויעיל של חלל הבית. אני מנוסה בבניית תכנית עיצוב לפי עקרונות תורת הפנג שוואי אותו למדתי באופן מעמיק,

אני מבצעת עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני, המאופיין בחמימות על אף הסטריליות הפוטנציאלית שלו. כל עיצוב מתוכנן באופן וייחודי עבור כל לקוח ומשפחה לפי הרצונות והצרכים שלהם. כאימא לשלושה ילדים, אני יודעת שהנוחות הפרקטית חשובה כמו האסתטיקה גם בעיצוב בית מודרני, ותקפיד על דגשים של נוחות לניקיון, למעבר ופתרונות אחסון תוך שמירה על החלל הפתוח והקווים הנקיים המאפיינים אסכולה עיצובית זו.

ארון כיור גדול עם ארון מראה בנגרות אישית

ארון כיור גדול עם ארון מראה בנגרות אישית