מעצב פנים במרכז – איך בוחרים ומה השיקולים

בחירת מעצב פנים היא משימה לא פשוטה, אז איך מתחילים ?

 

תהליך חיפוש מעצב פנים במרכז לא חייב להיות ארוך או מורכב, אם יודעים מה לחפש. בתור מעצבת פנים מנוסה אשר פועלת באזור המרכז כבר שנים רבות, אני מכירה את המעלות והחסרונות של אנשי המקצוע בתחום ואשמח לחלוק כמה נושאי התמקדות כלליים לחיפוש מעצב פנים במרכז.

דבר ראשון שחשוב לוודא כאשר מחפשים מעצב פנים במרכז, הוא שאתם בידיים טובות והתקציב המוקדש לעיצוב ינוהל באופן מיטבי בלי הוצאות מיותרות או הפתעות, לאחר הצעת המחיר הראשונית. בשיחה עם מעצב או מעצבת פנים במרכז אל תתביישו לבקש המלצות ולחפש ביקורות מקוונות, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הניהול הפיננסי של הפרויקט ייעשה באופן מושכל לאורך כל התהליך. לקוחות רבים העומדים בפני החלטה על שכירת אדריכל או מעצב פנים במרכז נוטים לבטא חרדות לגבי הוצאות גדולות מדי, אך גם לכך יש פיתרון: חשוב לחפש מעצב או מעצבת פנים יצירתיים ומנוסים עם יכולת מוכחת לעבוד עם כל תקציב. כאשר נעשה נכון ועם מחקר מקדים, הליך שכירת מעצב פנים במרכז הוא לא סתם הוצאה כספית כמו שהוא השקעה בעתיד, ולמעשה יכול לחסוך כסף לאורך טווח. בכל מקרה כדאי להיעזר במעצבי פנים במרכז בכל שלב בתהליך של רכישת נכס במרכז, לתכנון נכון של התקציב והחלל.

מה התהליך ולמה חשוב לשים לב ?

 

תהליך עיצוב פנים נכון מתחיל משרטוט תוכנית אב, במהלכו נבנית מחדש חלוקת החללים בצורה יותר נכונה ואינטואיבית, תכנון חציצה באמצעות מדפים, תאורה או מחיצות, תכנון חלל המטבח וחדרי השירותים, בחירת קונספט צבעים משלים לסגנון העיצובי, ורכישת פריטי דקורציה תוך כדי יצירת התאמה אישית של רהיטים בייצור מסחרי כדי ליצור תחושה של יחיד במינו. מעצב פנים במרכז אשר מנוסה בתחומו יידע לשלב בעלי מקצוע מתאימים בפרויקט לבצע משימות ברמת גימור גבוהה ולפי תכנון הזמן של הפרויקט. רוח התהליך, היא לעצב בית עבור האנשים ולא להתאים את רצונות או ציפיות האנשים לבית הקיים בשטח. התכנון של עיצוב פנים על ידי מעצבת או מעצב פנים במרכז צריכים להתבצע תוך תעדוף של הערך הזה, כמו גם מתן דגש על ניצול נכון ויעיל של חלל הבית. תהליך שכירת מעצבת פנים אולי נראה יקר על הנייר, אך למעשה עשוי לחסוך לכם כסף לאורך טווח.

 

מזמינה אתכם ליצור קשר איתי לפגישת היכרות וייעוץ בה נוכל לתכנן יחד עיצוב פנים יוקרתי, לפני השכרה או רכישה סופית של נכס .

גופי תאורה חדשים בקו מודרני ועדיין

גופי תאורה חדשים בקו מודרני ועדיין